Cobra Kai Season 4

Dekada pas ndeshjes së tyre të turneut të Karatesë në All Valley 1984, Daniel LaRusso në moshë të mesme dhe Johnny Lawrence e gjejnë veten përsëri rivalë të arteve marciale.

E VETMJA FAQE NE SHQIPERI ME 0 ADS NA NDIQNI NE RRJETET TONA SOCIALE JU FALEMINDERIT SHUM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *