Download Jagun Jagun: The Warrior

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Jagun Jagun: The Warrior

Një i ri i vendosur për t’u bërë një luftëtar i fuqishëm bashkohet me një ushtri elitare, duke ndeshur zemërimin e një kryekomandant luftarak maniakal dhe dashurinë e një gruaje të egër.

By:
Posted on:
Genre: AKSION, DRAM
Quality:
Year:
Duration: 134 Min
Country:
Release:
Language:Èdè Yorùbá
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *