Bad Christmas

Bad Christmas

Një natë e qetë Krishtlindjesh ndërpritet kur një hajdut hyn në një shtëpi. Ajo në të cilën ai nuk llogarit është vajza e vogël e familjes, e cila e ngatërron me babagjyshin dhe i kërkon të plotësojë listën e dëshirave të tij për Krishtlindje.

By:
Posted on:
Quality:
Year:
Duration: 93 Min
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Bad Christmas

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *