Christmas Bloody Christmas

Christmas Bloody Christmas

Është në prag të Krishtlindjeve dhe Tori thjesht dëshiron të dehet dhe të festojë, por kur një Santa Klaus robotik në një dyqan lodrash aty pranë shkon në hak dhe fillon një zbavitje të shfrenuar vrasjesh nëpër qytetin e saj të vogël, ajo detyrohet të hyjë në një betejë për mbijetesë.

By:
Posted on:
Quality:
Year:
Duration: 81 Min
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Christmas Bloody Christmas

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *