Jolly Good Christmas

Jolly Good Christmas

David (Kemp) është një arkitekt amerikan i cili kohët e fundit u transferua në Londër për një mundësi kryesore në një firmë prestigjioze. Me vetëm tre ditë para Krishtlindjeve, ai ende nuk ka blerë një dhuratë për të dashurën e tij, e cila ndodh të jetë edhe vajza e shefit. Ndërsa ishte duke bërë pazar, Davidi kryqëzon rrugët me Anji (Shetty), një blerës profesionist, i cili ngre një vetull mbi zgjedhjen e një karte dhuratë. Kur Davidi dhe Anji përfundojnë përsëri duke kryqëzuar rrugët, ai vendos ta punësojë atë me shpresën për të gjetur dhuratën e duhur. Falë një sërë ngjarjesh të papritura, David e gjen veten në një aventurë të egër nëpër Londrën Jolly Old, ndërsa Anji e ndihmon atë të kërkojë dhuratën e përsosur.

By:
Posted on:
Quality:
Year:
Duration: 90 Min
Translator:RD per Filma365.net

Download Jolly Good Christmas

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *