fPQhOR9w7cBFHbXt1XXr8jmPsdt

Which Brings Me to You

Dy të djegur romantikë, Jane dhe Will, tërhiqen menjëherë pas njëri-tjetrit në dasmën e një miku të përbashkët. Pas një lidhjeje katastrofike në dhomën e palltove, të dy kalojnë 24 orët e ardhshme së bashku, duke shkëmbyer rrëfime të sinqerta të historive të rrëmujshme dhe zemërthyerje, me rastin e pamundësisë që kjo flakë mund të jetë gjëja e vërtetë.

By:
Posted on:
Tagline:24 hours can change your life.
Rate:PG-13
Quality:
Year:
Duration: 98 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Which Brings Me to You

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *