nUI80er0ouSDgupOHaaZAntjUOK

Infiltration

Ivan niset në një mision të rrezikshëm në Siri për të shpëtuar ish-komandantin e tij Grey pas kapjes së tij nga ISIS. Me ndihmën e patrullave ushtarake amerikane, ai ia del të çlirojë Grein dhe tenton të arratiset nga vendi ndërsa po gjuhet nga terroristët.

By:
Posted on:
Genre: LUFT, DRAM
Quality:
Year:
Duration: 110 Min
Release:
Language:Pусский
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Infiltration

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *