b83cGY6Dpj6kRTySzNTAAez3plD

Angelheaded Hipster: The Songs of Marc Bolan & T. Rex

Një dokumentar muzikor që feston jetën dhe veprën e pionierit të glam rock-ut, Marc Bolan, i kombinuar me një vështrim nga prapaskenat e albumit homazhe me të njëjtin emër.

By:
Posted on:
Quality:
Year:
Duration: 95 Min
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Angelheaded Hipster: The Songs of Marc Bolan & T. Rex

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *