91vF7SNB2tqsSultsmEn8tJYh4l

Acid

Gjatë një valë të nxehti, re të çuditshme fillojnë të bien shi acid, duke shkaktuar shkatërrime dhe panik në të gjithë Francën. Në një botë në buzë, një vajzë dhe prindërit e saj të divorcuar duhet të bashkojnë forcat për t’u përballur dhe për t’i shpëtuar kësaj katastrofe klimatike.

By:
Posted on:
Genre: DRAM, SCI-FI
Quality:
Year:
Duration: 99 Min
Country:,
Release:
Language:Français
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Acid

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *