gSkfBGdxdialBMM7P02V4hcI6Ij

Night Swim

I detyruar në pension të parakohshëm nga një sëmundje degjenerative, ish-lojtari i bejsbollit Ray Waller zhvendoset në një shtëpi të re me gruan dhe dy fëmijët e tij. Ai shpreson se pishina e oborrit të shtëpisë do të jetë argëtuese për fëmijët dhe do të sigurojë terapi fizike për veten e tij. Megjithatë, një sekret i errët nga e kaluara e shtëpisë së shpejti lëshon një forcë keqdashëse që e tërheq familjen në thellësitë e terrorit të pashmangshëm.

By:
Posted on:
Tagline:Everything you fear is under the surface.
Rate:PG-13
Quality:
Year:
Duration: 98 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Night Swim

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *