hLGqnhJaIlXDoavXhspdy8OkMtG

Zuckerberg: King of the Metaverse

Dokumentari eksploron udhëtimin e Zuckerberg nga një student i Harvardit tek themeluesi dhe CEO i Facebook. Dy dekada pasi u themelua Facebook, një dokumentar me metrazh të gjatë tregon historinë e brendshme të ngjarjeve që formësuan jetën dhe karrierën e Mark Zuckerberg, dhe ndikimin që ato kanë pasur në jetën e njerëzve. E thënë përmes dëshmive nga figurat kryesore dhe pamjet arkivore, Zuckerberg: Mbreti i Metaverses shikon ngritjen e miliarderit më të ri në botë.

By:
Posted on:
Tagline:Zuckerberg’s journey from a Harvard student to founder and CEO of Facebook
Genre: DOKUMENTAR
Quality:
Year:
Duration: 90 Min
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Zuckerberg: King of the Metaverse

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *