aautnOfweBUF74nmwRI2iSf8VdL

DD Returns

Madhi dhe miqtë e tij fshehin një çantë plot me para dhe bizhuteri në një shtëpi njëkatëshe të përhumbur për të hequr qafe policinë. Kur ai shkon të marrë çantën, një fantazmë e bën atë të luajë një lojë mbijetese në mënyrë që të largohet me çantën.

By:
Posted on:
Tagline:Dare Demons
Genre: HORROR, KOMEDI
Quality:
Year:
Duration: 125 Min
Country:
Release:
Language:தமிழ்
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download DD Returns

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *