nBrzD4DOsj1lbXvjODGAbA8ddm8

The Vampire Next Door

Kur Cameron njëzet vjeçar zbulon se ka një vampir femër që jeton në vendin fqinj, ajo e angazhon atë për ta ndihmuar atë të hakmerret për vrasjen e një ish të dashuruari. Cameron pa dëshirë pranon dhe shkon në aventurë, derisa zbulon se objektivi kryesor është dashuria e tij sekrete pesëvjeçare, Diane.

By:
Posted on:
Genre: HORROR
Quality:
Year:
Duration: 111 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download The Vampire Next Door

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *