zFpb14mgFyVWYYafSASonnELou5

Arachnia

Kur një aeroplan i vogël kërkimor që mbante një grup studentësh shkencorë dhe profesorin e tyre përplaset në mes të askundit, të mbijetuarit shkojnë në një fermë aty pranë për të kërkuar ndihmë, por shpejt e gjejnë veten të rrethuar nga merimangat gjigante mutante.

By:
Posted on:
Quality:
Year:
Duration: 82 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Arachnia

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *