jojfbnIHGsRpodIood3OQoqA45Y

Sixty Minutes

I dëshpëruar për të mbajtur kujdestarinë e vajzës së tij, një luftëtare e arteve marciale të përziera braktis një ndeshje të madhe dhe vrapon nëpër Berlin për të marrë pjesë në festën e ditëlindjes së saj.

By:
Posted on:
Rate:R
Genre: Action, Drama
Quality:
Year:
Duration: 89 Min
Country:
Release:
Language:Deutsch
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Sixty Minutes

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *