hwP0GEP0zy8ar965Xaht19SmMd3

American Pie Presents: The Book of Love

Dhjetë vjet pas filmit të parë American Pie, tre virgjëresha të reja fatkeqe zbulojnë Biblën e fshehur në bibliotekën e shkollës në East Great Falls High. Për fat të keq për ta, libri është i rrënuar dhe me këshilla jo të plota, Bibla i çon në një udhëtim gazmor për të humbur virgjërinë.

By:
Posted on:
Tagline:It’s the hottest slice yet!
Rate:R
Genre: Comedy
Quality:
Year:
Duration: 93 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download American Pie Presents: The Book of Love

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *