American Pie Beta House icon

American Pie Presents: Beta House

Erik, Ryan dhe Cooze fillojnë kolegjin dhe zotohen për vëllazërinë Beta House, e kryesuar nga askush tjetër veçse legjendar Dwight Stifler. Por kaosi pason kur një vëllazëri geekësh kërcënon të ndalojë shthurjen dhe Betas duhet të kundërshtojnë të drejtën e tyre për të festuar.

By:
Posted on:
Tagline:The most outrageous slice of pie!
Rate:R
Genre: KOMEDI
Quality:
Year:
Duration: 89 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download American Pie Presents: Beta House

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *