qToCVGHgu1670jZKjbdUnMVKmPc

It’s a Wonderful Knife

Jeta e Winnie është më pak se e mrekullueshme një vit pasi shpëtoi qytetin e saj nga një vrasës psikotik në prag të Krishtlindjes. Kur dëshiron që të mos kishte lindur kurrë, ajo e gjen veten të transportuar në mënyrë magjike në një univers paralel makthi. Me maniakun vrasës që tani është kthyer, ajo duhet të bashkohet me një person të papërshtatshëm për të identifikuar fajtorin dhe për t’u kthyer në realitetin e saj.

By:
Posted on:
Tagline:This Christmas, your wishes will come true… and your nightmares too.
Genre: HORROR, KOMEDI
Year:
Duration: 87 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download It’s a Wonderful Knife

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *