cioCtpRThVQB5UDnwDSGIljIu3j

Rebound

Shkolla e mesme Joong-Ang dikur ishte e njohur për ekipin e saj të basketbollit të rangut të lartë, por ndërsa vitet kalojnë dhe fitoret rriten më pak, punonjësi social i shkollës Kang Yang-hyun, i cili ishte një ish-lojtar i ligës së vogël të bejsbollit, bëhet trajneri kryesor. I lënë mbi talentin refuzon të luajë nën drejtimin e një trajneri të papërvojë, duke e lënë trajnerin Kang të mbledhë së bashku një skuadër të madhe sportive të papërshtatshme. Skuadra shtyhet në kufijtë e saj, por një pengesë e fundit kërcënon të shkatërrojë atë pak shpresë që kishte mbetur, derisa gjashtë anëtarë pranojnë të kthehen për dashurinë e lojës dhe të marrin pjesë në Turneun Kombëtar të KBA. Me vetëm gjashtë lojtarë në listën e tyre, ata fillojnë të trokasin në derën e fitores, duke ndjekur moton e trajnerit Kang: “Nuk ka gjë të tillë si gjuajtje të humbura, ka vetëm kërcime!” Fillon udhëtimi i mrekullueshëm i Busan Joong-Ang High.

By:
Posted on:
Tagline:We shined more than anyone else on the court
Genre: DRAM, SPORT
Quality:
Year:
Duration: 122 Min
Country:
Release:
Language:한국어/조선말
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Rebound

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *