lImKHDfExAulp16grYm8zD5eONE

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

Me kombin e Panem në një luftë në shkallë të gjerë, Katniss përballet me Presidentin Snou në përballjen përfundimtare. E bashkuar me një grup miqsh të saj më të ngushtë – duke përfshirë Gale, Finnick dhe Peeta – Katniss niset në një mision me njësinë nga Distrikti 13 ndërsa rrezikojnë jetën e tyre për të organizuar një atentat ndaj Presidentit Snow, i cili është bërë gjithnjë e më i fiksuar me shkatërrimin e saj. . Kurthet e vdekshme, armiqtë dhe zgjedhjet morale që e presin Katniss do ta sfidojnë atë më shumë se çdo arenë me të cilën u përball në Lojërat e Urisë.

By:
Posted on:
Tagline:The fire will burn forever.
Rate:PG-13
Quality:
Year:
Duration: 137 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *