36pYugctLa70NmwMEgXTR1G31Kq

The Bricklayer

Dikush po shantazhon CIA-n duke vrarë gazetarë të huaj dhe duke e bërë të duket sikur agjencia është përgjegjëse. Ndërsa bota fillon të bashkohet kundër SHBA-së, CIA duhet të joshë operativin e saj më brilant – dhe rebel – të dalë nga pensioni, duke e detyruar atë të përballet me të kaluarën e tij të rrahur, ndërkohë që zbulon një komplot ndërkombëtar.

By:
Posted on:
Tagline:Some secrets are deadly.
Rate:R
Quality:
Year:
Duration: 110 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download The Bricklayer

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *