16MvBZ65pUOdSCz2ngQQ7KLwYaa

Dr. Death: Cutthroat Conman

Duke zbuluar ngritjen dhe rënien tronditëse të Paolo Macchiarini, kirurgu i famshëm i cili u ngjit në famë globale pas kryerjes së transplantit të parë të organeve sintetike në botë, vetëm për t’u ekspozuar si një mashtrues ndërkombëtar, rrjeta e gënjeshtrave të të cilit shtrihet me dekada, futi në grackë shumë, përfshirë ato në jetën personale dhe la një gjurmë pacientësh të shkatërruar që po përballeshin me një makth.

By:
Posted on:
Quality:
Year:
Duration: 90 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Dr. Death: Cutthroat Conman

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *