jrPKVQGjc3YZXm07OYMriIB47HM

Detective Knight: Independence

Detyra e minutës së fundit të detektivit James Knight në turnin e Ditës së Pavarësisë kthehet në një garë për të ndaluar një ambulancë të çekuilibruar EMT që të rrezikojë festimet e qytetit. Vigjilenti i devijuar, duke luajtur polic me një armë dhe uniformë të vjedhur, ka një kasafortë bankare plot me arsye për të organizuar shfaqjen e tij të fishekzjarrëve… një që do të godasë rrezikshëm afër shtëpisë së Knight.

By:
Posted on:
Rate:R
Quality:
Year:
Duration: 92 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Detective Knight: Independence

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *