e4kFoUynniAhAIrFQZ1zG4T9lTd

Space Kids

Një planet dikur i bukur dhe i harlisur është tani një shkretëtirë, sepse bima e tij e çmuar që përmban energji thelbësore për jetën u shkatërrua nga eksploruesit e pakujdesshëm nga Toka. Tre fëmijë besojnë se shpresa ekziston ende dhe trimojnë një vullkan aktiv dhe robotë gjigantë, duke kapërcyer të gjitha shanset për të gjetur të fundit të uzinës së fuqishme dhe për të kthyer shtëpinë e tyre në madhështinë e dikurshme.

By:
Posted on:
Quality:
Year:
Duration: 76 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Space Kids

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *