kxj7rMco6RNYsVcNwuGAIlfWu64

Maestro

Një histori dashurie e tmerrshme dhe e patrembur që kronizon marrëdhënien e përjetshme midis Leonard Bernstein dhe Felicia Montealegre Cohn Bernstein. Një letër dashurie për jetën dhe artin, Maestro në thelbin e saj është një portretizim emocionalisht epik i familjes dhe dashurisë.

By:
Posted on:
Quality:
Year:
Duration: 131 Min
Country:
Release:
Language:English, Pусский, Español
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Maestro

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *