gX8k6oKpIsWHpfWNz3Bu4wUuliA

Bloody Daddy

Sumair Azad, një polic i ndyrë dhe shoku i tij, Jaggi, vjedhin çantën e kokainës së Sikandar Chowdhary. Si rezultat, Sikandar rrëmben djalin e Sumair, por gjërat marrin një kthesë kur ai humbet çantën e kokainës ndërsa përballet me bosët e drogës të Gurugram-it, një bos krimi, narcs vrasës dhe policët e drejtpërdrejtë në një natë fatale.

By:
Posted on:
Tagline:One man. One job. One hell of a night.
Quality:
Year:
Duration: 122 Min
Release:
Language:हिन्दी
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Bloody Daddy

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *