vcHTmKBXIehD913F7Bg0vZeIKeM

Ne Kuader te Dashuris

Historia e një çifti të martuar prej 10 vitesh, të cilët vendosin t’i japin fund lidhjes së tyre pa kuptuar pasojat e kësaj ndarjeje për familjet e tyre. Vendimi për t’u ndarë do t’i bëjë ata të njohin kufijtë e njëri-tjetrit dhe të dashurve të tyre në situata plot humor dhe dashuri. Sepse kur dashuria është ende aty, asgjë nuk është e pamundur.

By:
Posted on:
Genre: ROMANCE, KOMEDI
Quality:
Year:
Duration: 95 Min
Country:
Release:
Language:shqip
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Ne Kuader te Dashuris

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

1 thoughts on “Ne Kuader te Dashuris”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *