l3VtG2LeHL0AGnDC8dsDwmPu5PK

Dhak Dhak

Katër gra – një blogere udhëtimesh, gjyshja biçiklist e shoqes së saj, një mekanik i improvizuar dhe një vajzë e re e vendosur për t’u martuar – udhëtojnë drejt kalimit më të lartë të motorëve në botë në një udhëtim të jashtëzakonshëm të vetë-zbulimit.

By:
Posted on:
Tagline:Four ordinary women. One extraordinary journey
Genre: DRAM
Quality:
Year:
Duration: 140 Min
Country:
Release:
Language:हिन्दी
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Dhak Dhak

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *