moLnqJmZ00i2opS0bzCVcaGC0iI

Umma

Amanda dhe vajza e saj jetojnë një jetë të qetë në një fermë amerikane, por kur eshtrat e nënës së saj të larguar mbërrijnë nga Koreja, Amanda përndiqet nga frika se mos bëhet nëna e saj.

By:
Posted on:
Tagline:A mother’s love never dies
Rate:PG-13
Genre: HORROR, MISTER
Quality:
Year:
Duration: 83 Min
Country:
Release:
Language:한국어/조선말, English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Revenue:$ 2.118.582,00
Director:

Download Umma

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *