6w9Wphe5O5zySyoGxlYJ5irwh4f

The Sacrifice Game

Pushimet e Krishtlindjeve, 1971. Samantha dhe Klara, dy studente që po qëndrojnë për pushime në shkollën e tyre të konviktit, duhet të mbijetojnë natën pas mbërritjes së vizitorëve të paftuar.

By:
Posted on:
Tagline:This Christmas, raise a little hell.
Rate:NR
Quality:
Year:
Duration: 99 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download The Sacrifice Game

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *