2J70guF8wcErbYbRgZUBcvShgI1

Merry Little Batman

Këtë Krishtlindje, Damian Wayne dëshiron të jetë një superhero si babai i tij – Batman i vetëm dhe i vetëm. Kur Damian lihet vetëm në shtëpi, ndërsa Batman përballet me supervillatorët më të këqij të Gotham në prag të Krishtlindjeve, ai ndeshet me një komplot djallëzor për të vjedhur Krishtlindjet dhe kërcen në mundësinë për të shpëtuar ditën.

By:
Posted on:
Quality:
Year:
Duration: 97 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Merry Little Batman

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *