c4QA1rFQcyBZKaOOdUrDeL1G9Er

End of Loyalty

Kur kreu i një familjeje famëkeqe krimi vritet, djali i tij Grant është i prirur për shpagim dhe i vetmi person që mund ta ndalojë atë të copëtojë qytetin dhe të shkatërrojë veten në proces është miku i tij më i mirë dhe agjenti federal, Ray Rose.

By:
Posted on:
Tagline:A man can be pushed too far.
Genre: AKSION
Quality:
Year:
Duration: 90 Min
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download End of Loyalty

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *