ti70QG42alwiRS2mM8RgkpDx63Y

The Perfect In-Laws

Pas një miqësie dhe martese të stuhishme, një grua e re, Audrey, zhvendoset me burrin e saj, Xander, në qytetin e tij të lindjes pas vdekjes së babait të Xander. Menjëherë, Audrey fillon të dyshojë se mund të ketë më shumë për vdekjen e vjehrrit të saj sesa një aksident i thjeshtë, dhe seksi, joshëse e një njerke e Xander-it, Marlena, mund të mbajë çelësin.

By:
Posted on:
Tagline:Family isn’t always what they appear to be.
Rate:PG-13
Genre: THRILLER, DRAM
Quality:
Year:
Duration: 90 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download The Perfect In-Laws

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *