A7QI9Y6lXxBson48fCo4mrxkseI

Kane

Benny punon për shefin e krimeve të shkollës së vjetër, Abe, Abe ka personalitete të shumta dhe është në një luftë bandash me famëkeqin Frankie. Kane është personaliteti më vdekjeprurës i Abe, 24 orët e ardhshme do të jenë një vrasës. Sot është një ditë e mirë për të vdekur.

By:
Posted on:
Tagline:Fighting himself. Fighting the world.
Rate:R
Genre: THRILLER, DRAM, KRIM
Quality:
Year:
Duration: 90 Min
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Kane

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *