sve5OYsB6mlNgLogVbQANjVjbnl

I Heard the Bells

I njohur si poeti i Amerikës, Henry Wadsworth Longfellow bën një jetë idilike – deri në ditën kur bota e tij shkatërrohet nga tragjedia. Me një komb të ndarë nga Lufta Civile dhe familjen e tij të copëtuar, Henri e vendos stilolapsin, i heshtur nga pikëllimi. Por është tingulli i mëngjesit të Krishtlindjes që rindez zërin e humbur të poetit teksa zbulon shpresën kumbuese të besimit të rindezur.

By:
Posted on:
Tagline:The inspiring true story behind the beloved Christmas carol.
Rate:NR
Genre: DRAM
Quality:
Year:
Duration: 110 Min
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download I Heard the Bells

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *