wDkGpq2lSd988vOdbcnfQU74lZS

Haul Out the Holly: Lit Up

Me afrimin e festave, Emily dhe Jared mezi presin t’i festojnë sërish së bashku festat, këtë herë në çift. Emily, tani duke përqafuar frymën unike festive të Evergreen Lane, është gati të punojë me Jared, Ned, Mary Louise dhe Pamela për t’i bërë festimet e Krishtlindjeve të këtij viti më të mirat deri më tani – edhe nëse të qenit e dashura e presidentit të HOA-s nuk i ndalon ato citate të frikshme të dekorimit. Kur një shtëpi në bllok del në shitje, shkakton mjaft bujë te banorët.

By:
Posted on:
Tagline:Yule never guess who wins Christmas
Rate:G
Quality:
Year:
Duration: 84 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Haul Out the Holly: Lit Up

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *