gRFJ3xLewH1rwEplZBfKS4vGpFV

Police Academy 6: City Under Siege

Policët tanë të preferuar janë thirrur së bashku për t’u marrë me një bandë që grabitin banka dhe bizhuteri. Duke përdorur talentet e tyre të ndryshme si dhe fatin e tyre të jashtëzakonshëm, mashtruesit nuk kanë asnjë shans kundër burrave dhe grave tona në blu.

By:
Posted on:
Tagline:The Grads are going undercover in the city to unmask the mastermind of crime.
Rate:PG
Genre: KOMEDI, KRIM
Year:
Duration: 84 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Police Academy 6: City Under Siege

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *