2LXQUhkzo27jKotK7poHkNaw59B

Psych 2: Lassie Come Home

Pasi shefi i policisë së Santa Barbarës, Carlton Lassiter, i zë pritë dhe lihet i vdekur, Shawn dhe Gus kthehen për ta ndihmuar atë dhe e gjejnë veten të përfshirë në një rast që përfshin personalen, profesionalen – dhe madje edhe të mbinatyrshmen.

By:
Posted on:
Rate:PG
Genre: KOMEDI, KRIM, MISTER
Quality:
Year:
Duration: 88 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Psych 2: Lassie Come Home

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *