82Z6LEnkewH40pv6fa2Ci1CkSnd

Psych: The Movie

Miqtë ambiciozë bëhen bashkë gjatë pushimeve pasi një sulmues misterioz vë në shënjestër një prej tyre. Pason një udhëtim emocionues komik, ndërsa ekipi i egër dhe i paparashikueshëm i Psych ndjek të këqijtë, drejtësinë… dhe, natyrisht, ushqimin!

By:
Posted on:
Rate:PG
Genre: KOMEDI, KRIM, MISTER
Quality:
Year:
Duration: 80 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Psych: The Movie

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *