nH6ZuEl0H9ZocqKItByG8ECsZsp

3 from Hell

Pasi mezi i mbijetuan një shkëmbimi zjarri të furishëm me policinë, Baby Firefly, Otis Driftwood dhe Kapiten Spaulding janë pas hekurave. Por e keqja e pastër nuk mund të përmbahet. Duke u bashkuar me gjysmëvëllain e Otisit, Winslow, klani i çmendur Firefly arratiset për të lëshuar një valë krejtësisht të re vrasjesh, çmendurie dhe kaosi.

By:
Posted on:
Tagline:The Evil Returns
Rate:R
Genre: AKSION, HORROR, KRIM
Quality:
Year:
Duration: 115 Min
Country:
Release:
Language:Español, English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download 3 from Hell

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *