7wgED7Yx9VLcNWSO91VgwicHmMD

Tiger 3

Pas ngjarjeve të Tiger Zinda Hai, War, dhe Pathaan, Avinash Singh Rathore kthehet si Tigër, por këtë herë beteja është brenda. Ai duhet të zgjedhë midis vendit ose familjes së tij, pasi një armik i vjetër është pas jetës së tij, i cili pretendon se familjen e tij e vrau Tigri. Ai mban Tigerin rob në Pakistan, ndërsa besnikëria e agjentit indian ndaj vendit të tij përballet me testin e saj më të madh.

By:
Posted on:
Tagline:This time, it’s personal
Quality:
Year:
Duration: 156 Min
Country:
Release:
Language:हिन्दी
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Tiger 3

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

1 thoughts on “Tiger 3”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *