iMY7yFn4gMvGaQYMGWnyX2QgvHZ

Grumpy Old Men

Për dekada, fqinjët fqinjë dhe miqtë e dikurshëm John dhe Max janë grindur, duke shkëmbyer fyerje dhe shaka të liga. Kur një vejushë tërheqëse lëviz aty pranë, gjaku i tyre i keq shpërthen në një rivalitet të madh plot shaka të liga dhe hixhinje adoleshente.

By:
Posted on:
Tagline:The best of enemies until something came between them.
Rate:PG-13
Quality:
Year:
Duration: 103 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Grumpy Old Men

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *