devICaLkwCklaehPpajjSd47QLP

Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

Onyx bashkohet me një grup shokësh okultistësh për të ndjekur një ritual të errët në rezidencën e idhullit të tyre, Bartok. Duke dyshuar për qëllimet e liga të Bartokut, Onyx papritmas zhytet në një botë monstrash, misteresh dhe kaosi.

By:
Posted on:
Tagline:Demons. Ghouls. Tiny wines. Onyx is in for one hell of a weekend.
Genre: KOMEDI, HORROR
Quality:
Year:
Duration: 110 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *