lkWIScXflR9sG7XPlH9TWuU7XMj

The Blind

Shumë kohë përpara se Phil Robertson të bëhej një yll i realitetit televiziv, ai ra në dashuri dhe krijoi një familje, por demonët e tij kërcënuan se do t’i copëtonin jetën. Kjo është historia e vërtetë që filloi një dinasti.

By:
Posted on:
Rate:PG-13
Genre: DRAM
Quality:
Year:
Duration: 108 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download The Blind

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *