cFbQsAhYgXBBTpcZbIYwzEQfB36

Sins in the Family

Zara jeton një jetë idilike me burrin Max dhe vajzën e tyre të adoptuar Rose në shtëpinë e tyre historike në Rhode Island. Por kur këshilltarja e shkollës Carly afrohet në mënyrë të çuditshme me vajzën e saj dhe e vë Zarën në teh, ajo rrëfen se është nëna e lindjes së Rose. Me Rose në rrezik dhe jeta perfekte e Zarës ka filluar të shkërmoqet rreth saj, a do ta zbulojë ajo të vërtetën për Carly-n para se të jetë tepër vonë?

By:
Posted on:
Tagline:Closer than you think.
Rate:PG-13
Quality:
Year:
Duration: 90 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Sins in the Family

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *