mN6B5ITOFelW7OhR7tGd51VhXmH

Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse

Kur kalorësi aspirues Gareth shkon në kërkim të një komete të rënë që përflitet se përmban ar, ai tronditet kur gjen dragoin Drago. Pasi Drago i shpëton jetën Gareth-it, të dy lidhen ngushtë dhe duhet të punojnë së bashku për të mposhtur një magjistar të keq dhe për të ndaluar mbretërimin e tij të terrorit. Gjatë rrugës, Gareth mëson kuptimin e vërtetë të të qenit kalorës në këtë aventurë aksion-fantazi për shekuj me radhë.

By:
Posted on:
Rate:PG-13
Quality:
Year:
Duration: 97 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *