19UbYIT9WEQS5qSD3BREDxVXk8g

Rumble Through the Dark

Ndodhet në peizazhin e errët të Deltës së Mississippi-t, ku një ish-luftëtar i zhveshur duhet të fitojë një luftë të fundit për të shlyer borxhet e tij ndaj bosit të mafias vendase dhe për të shpëtuar shtëpinë e tij të fëmijërisë – aksionet asgjë më pak se jetën ose vdekjen.

By:
Posted on:
Tagline:There is no in between.
Rate:R
Quality:
Year:
Duration: 116 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Rumble Through the Dark

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *