plcZXvI310FkbwIptvd6rqk63LP

The Little Mermaid

Kjo aventurë shumëngjyrëshe tregon historinë e një princeshe të vrullshme sirenë të quajtur Ariel, e cila bie në dashuri me princin shumë njerëzor Eric dhe vë gjithçka në linjë për mundësinë për të qenë me të. Këngë dhe personazhe të paharrueshme — duke përfshirë shtrigën e keqe të detit Ursula.

By:
Posted on:
Tagline:Somewhere under the sea and beyond your imagination is an adventure in fantasy.
Rate:G
Quality:
Year:
Duration: 83 Min
Country:
Release:
Language:English, Français
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download The Little Mermaid

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *