tqKiprkTUfXWi8bOjCl0lHtCwod

Quiz Lady

Një grua e re brilante, por me plagë të forta, e fiksuar pas lojërave, Anne, dhe treni i saj i larguar i një motre Xheni, duhet të punojnë së bashku për të ndihmuar në mbulimin e borxheve të mamasë së tyre në lojërat e fatit. Kur qeni i dashur i Anës rrëmbehet, ata nisen në një udhëtim të egër për të marrë paratë në mënyrën e vetme që dinë: duke e kthyer Anën në një kampione të mirëbesimit të lojërave.

By:
Posted on:
Tagline:Two sisters. One destiny.
Rate:R
Genre: KOMEDI
Quality:
Year:
Duration: 100 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Quiz Lady

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *