e3gwpBeXpvGZsxUya9zNym5QXrw

Desperado

Mariachi zhytet me kokë në nëntokën e errët të kufirit kur ndjek një gjurmë gjaku tek i fundit nga bosët famëkeq të drogës meksikanë, Bucho, për një përballje të mbushur me aksione, të mbushura me plumba. Me ndihmën e mikut të tij më të mirë dhe një pronari të bukur librarie, Mariachi ndjek Buchon, merr ushtrinë e tij të dëshpëruar dhe lë një gjurmë gjaku të tij.

By:
Posted on:
Tagline:When the smoke clears, it just means he’s reloading.
Rate:R
Quality:
Year:
Duration: 104 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Desperado

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *